ВІдбувся публічний звіт заступника голови Козятинської райдержадміністрації Ігоря Булавського за 2019 рік

12.02.2020

З метою належного інформування громадськості про підсумки діяльності, забезпечення об’єктивної прозорості та підзвітності районної державної адміністрації, відповідно статті 45 Закону України «Про державну службу» та на виконання наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20 грудня 2016 року №277 «Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади», сьогодні, 12 лютого 2020 року заступник голови  Козятинської районної державної адміністрації  Ігор Булавський  публічно прозвітував про  роботу у 2019 році.

У своєму звіті,  Ігор Олександрович, підводячи підсумки за 2019 рік, зазначив, що районною державною адміністрацією спільно з органами місцевого самоврядування, місцевими органами виконавчої влади, установами і організаціями, громадськими об’єднаннями проводилася цілеспрямована робота для забезпечення зростання економіки та вирішення проблемних питань в усіх галузях господарського комплексу району.

( Текст звіту розміщений на сайті Козятинської райдержадміністрації  в розділі «Публічні звіти»).

Звіт заступника голови райдержадміністрації  Ігоря Булавського, згідно прийнятого рішення всіма присутніми було взято до відома.

Підводячи підсумки 2019 року голова райдержадміністрації  Ігор Булавський та голова районної ради Віктор Слободянюк,  виконали почесну місію, вручивши  Подяку  Міністерства  соціальної політики України, за сумлінну працю, високопрофесійне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у реалізацію державної соціальної  та молодіжної політики  - головному спеціалісту  відділу культури, молоді та спорту Козятинської райдержадміністрації Ользі Шклярській.

В продовженні наради, керівник апарату райдержадміністрації Юрій Студоляк ознайомив присутніх із змінами, які сталися в структурі Козятинської райдержадміністрації з 01 лютого 2020 року, а начальник Козятинського відділу обслуговування громадян  ГУ Пенсійного Фонду України у Вінницькій області Наталія  Осьмірко  знайомила присутніх із змінами у Пенсійному  законодавстві з 01 січня 2020 року.