Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт

Відбулося позачергове засідання міжвідомчої ради

08.11.2018

7 листопада відбулося позачергове засідання міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми, завданням якого стало чітка координація дій та заходів, спрямованих на надання необхідної допомоги жительці селища Бродецьке, яка постраждала від жорстокості та байдужості власного  сина.

Злагоджені дії працівників селищної ради, співробітників Козятинського відділення поліції та працівників екстреної медичної допомоги  - врятували життя жінці, яка в наслідок не належного догляду отримала значну шкоду своєму здоров’ю. Син категорично відмовлявся допускати будь – кого в помешкання, тому довелося заходити в будинок примусово.

 Зараз жінка перебуває у лікарні під наглядом медичних працівників. За інформацією головного лікаря Козятинської центральної районної лікарні її стан задовільний.

Суб’єкти, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, узгодили подальші спільні дії, з метою захисту прав та інтересів постраждалої особи та надання їй необхідної допомоги.


« Повернутись