Відбулося засідання оргкомітету з підготовки до відзначення Дня працівників сільського господарства

08.11.2018

Сьогодні відбулося засідання оргкомітету з підготовки святкування Дня працівників сільського господарства. Участь у засіданні взяли  голова райдержадміністрації Юрій Слабчук, голова районної ради Віктор Слободянюк, голова ради сільгоспвиробників Микола Мельник,  начальник управління регіонального розвитку Олена Дейнека, керівники сільгосппідприємств.

На оргкомітеті було розглянуто пропозиції від керівників сільськогосподарських підприємств щодо відзначення кращих працівників сільського господарства районними відзнаками та обговорено час та місце проведення урочистих заходів.  Після обговорення  було прийнято рішення що  районні урочисті заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства  відбудуться 15 листопада  о 10 год. в залі засідань Козятинської райдержадміністрації.