Відбулося чергове засідання районної комісії з питань призначення та виплати соціальних допомог

14.08.2019

Сьогодні, 14 серпня 2019 р. в управлінні соціального захисту населення Козятинської райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ігоря Булавського відбулося чергове засідання районної комісії з питань призначення та виплати соціальних допомог. На засіданні комісії було розглянуто заяви членів сімей малозабезпечених родин щодо призначення їм державної соціальної допомоги та субсидій, надання пільг за фактичним місцем проживання та відновлення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
За рішенням комісії 27 багатодітних сімей одержуватимуть державну соціальну допомогу, оскільки середньомісячний сукупний дохід цих сімей нижче прожиткового мінімуму, встановленого законодавством.
Субсидію на оплату житлово-комунальних послуг та тверде паливо призначено 18 заявникам, які звернулися за призначенням субсидії.
Пільги за фактичним місцем проживання надано 3 особам.
Продовжено виплати 4 внутрішньо переміщеним особам.