Відбулось засідання районного оперативного штабу з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

01.08.2019

Сьогодні, 1 серпня 2019 року під головуванням Ігоря Булавського - заступника голови райдержадміністрації, відбулось засідання районного оперативного штабу з підготовки об’єктів соціальної сфери, паливно-енергетичного комплексу та підприємств житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

У роботі штабу взяли участь представники управлінь і відділів райдержадміністрації, а також керівники підприємств, установ та організацій району.

На порядок денний було винесено питання про виконання робіт відповідно до  заходів, затверджених розпорядження голови райдержадміністрації  від 23.05.2019 проку №129 «Про підготовку обєктів соціальної сери, пливно-енергетичного комплексу та  підприємств житлово-комунального господарства району  до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019-2020 років».

Було заслухано представників бюджетних закладів Козятинського району , енергопостачальних організацій , які доповіли про стан  підготовки  до роботи в осінньо-зимовий період .

Також заслухано інформацію про підготовку дорожньо-мостового господарства і снігоприбиральної техніки, оформлення паспортів та актів готовності об’єктів до експлуатації під час осінньо-зимового періоду та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій під час несприятливих погодних умов.

За результатами  засідання  було визначено перспективні завдання, розглянуто проблемні питання та шляхи їх вирішення до початку опалювального сезону.