Відбулось виїзне засідання районного оперативного штабу з координації проведення оздоровчої кампанії 2019 року.

03.06.2019

Сьогодні 03.06.2019 року на базі районного комунального закладу оздоровлення та відпочинку «Пролісок»   с. Йосипівка відбулось виїзне  засідання районного оперативного штабу з координації проведення оздоровчої кампанії 2019 року.

На засіданні, в якому взяли участь  голова райдержадміністрації Юрій Слабчук, голова районної ради Віктор Слободянюк, директор комунального закладу Олександр  Бортник та представники районних служб,  було  обговорено питання проведення літньої оздоровчої кампанії, зокрема готовність Козятинського РК ЗОВ «Пролісок» до початку нового сезону, активізації роботи з батьками, директорами шкіл, підприємствами, установами та організаціями у напрямку популяризації відпочинку дітей у таборі та забезпечення його наповненості.

На засіданні  також було заслухано зауваження спеціалістів стосовно  дотримання пожежної безпеки та санітарного законодавства  під час оздоровчої кампанії та рекомендації щодо їх усунення.

За результати роботи оперативного штабу було окреслено чіткий план завдань, метою яких є якісна підготовка закладу до початку роботи. В найближчі дні заплановано проведення благоустрою території табору із залученням державних службовців.

Головний спеціаліст сектору молоді та спорту  райдержадміністрації Ольга Шклярська поінформувала,  що у 2019 році за рахунок коштів районного бюджету, а також коштів бюджетів сільських, селищних рад та Глухівецької ОТГ в закладі  має бути  оздоровлено близько 160  дітей  пільгової категорії.