Відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

04.03.2020

Сьогодні 4 березня 2020 року, під керівництвом заступника голови Козятинської районної державної адміністрації Ігоря Булавського відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В роботі комісії взяли участь голова Козятинської районної ради Віктор Слободянюк, та члени комісії.

Першим питанням порядку денного засідання було розглянуто питання щодо недопущення занесення і поширення випадків захворювань спричинених коронавірусом на території Козятинського району. Говорили про створення низки превентивних, профілактичних, роз’яснювальних заходів, а також зміцнення матеріальної бази.

В рамках роботи комісії прийнято рішення про утворення  оперативного штабу щодо недопущення занесення і поширення на території Козятинського району випадків захворювань, спричинених коронавірусом та  відпрацювання чіткого алгоритму дій, вжиття необхідних заходів відповідальними органами та службами на випадок виникнення надзвичайної ситуації на території району. Також було прийнято рішення про виділення з резервного фонду коштів в сумі 100 тис. грн.. КП «Козятинська центральна районна лікарня» для проведення профілактичних заходів. Рекомендовано органам місцевого самоврядування, з метою мінімізації ризиків поширення вірусу, обмежити проведення масових заходів на території громад.

Другим питанням, яке було розглянуте на засіданні комісії було виділення коштів з резервного  фонду для  встановлення димохідної труби  у Жежелівському ЗНВК, яка була  пошкоджена в наслідок складних погодних умов у лютому 2020 року. Рішенням комісії  було виділено відділу освіти райдержадміністрації  з резервного фонду 80 тис. грн. для ліквідації наслідків стихійного лиха.

Протокол засідання комісї додається.

/upload/files/rda/%D0%9F%D1%80%2003-1%20%D0%B2%D1%96%D1%80%D1%83%D1%81.doc

/uploa