Відбулось навчання працівників апарату, управлінь, відділів райдержадміністрації.

11.10.2018

Сьогодні  в залі засідань райдержадміністрації відбулось   навчання  державних службовців. По процедурі оцінювання  результатів службової діяльності державних службовців, які займають посади категорій «Б» і «В»  доповіла  начальник відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації Людмила Галяс , також було продемонстровано відеоролик про  основні  кроки у проведенні оцінювання. Також Людмила Василівна  надала інформацію  щодо основних  критеріїв проведення оцінювання  та  виставлення балів, зачитала список  державних службовців, які підлягають оцінюванню у 2018 році та наголосила на обов’язковому перегляді своїх завдань  та  при необхідності внести корективи.

Про підготовку до подання декларацій за 2018 рік доповів  головний юрист-консульт райдержадміністрації  Олександр Грошовенко. Він зупинився  на питанні  внесення змін у майновому стані  декларанта та на поновленні  електронних цифрових підписів.

Підводячи підсумки навчання Юрій Студоляк зупинився на  питанні  виконавської і   службової дисципліни та ознайомив присутніх з  листом  Козятинського міжрайонного відділу управління служби безпеки України щодо правил поведінки з потенційно-небезпечними (у терористично-деверсійному відношенні) предметами з метою підвищення рівня антитерористичної захищеності державної установи, іі працівників та громадян, які відвідують райдержадміністрацію, від можливих терористичних проявів.