Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт

Відбулася зустріч із священнослужителями

17.06.2013

     Перший заступник голови райдержадміністраціїМикола Купчик провів зустріч із представниками релігійних громад району. Зокрема були  присутні: настоятель храму Пророка Іллі протоієрей Роман Масира; пресвітер церкви християн віри євангельської «Вефіль» Володимир Шорін, голова релігійної організації «Церква Воскреслого Христа» Федір Павлов, пресвітер незалежної церкви християн віри євангельської Михайло Камінський.

- Міг би сказати, що ми зібралися лише з нагоди підготовки до святкування 1025-ої річниці хрещення Київської Русі. Але на мою думку сьогодні в суспільстві як ніколи виникла гостра необхідність постійної співпраці влади і духовних наставників, - відмітив під час розмови перший заступник голови райдержадміністрації Микола Купчик. - Ми розуміємо ту непросту ситуацію, яка склалася із міжконфесійними стосунками в Україні. Проте згідно Конституції кожна людина має невід’ємне право на свободу віросповідування і будь-яка державна структура повинна це розуміти і поважати.

     Присутні священнослужителі були одностайні в тому, що влада і релігійні громади повинні тісно контактувати і таке спілкування має бути систематичним. На думку присутніх сучасний інформаційний простір містить в собі багато загроз для морального здоров’я нації, особливо підростаючого покоління. Святкування 1025-ї річниці хрещення Київської Русі – це чудова нагода звернутись до людей із пропагуванням християнських цінностей. Така мета варта того, що б продемонструвати єдність, незважаючи на різні конфесійні позиції.

   Віруючі позитивно сприймають той факт, що держава долучилась до святкування визначного ювілею для всіх християн і пропонують  розширити спільні заходи не лише на загальнодержавному і обласному рівні. Населення району і міста повинні мати змогу впевнитись в єдності християнських позицій всіх конфесій спрямованих на виховання почуття любові до ближнього і суспільної злагоди. З метою координації дій влади і церков в цьому напрямку керівники релігійних громад запропонували створити на зразок тої яка діє при Президентові України Духовну Раду Козятинського району.      

 

 

 

 

 

 

 


« Повернутись