Відбулася підготовча нарада по проведенню командно-штабного навчання

31.07.2019

Відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту області на 2019 рік», затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 17.01.2017р. №40, 31 липня поточного року під головуванням заступника голови райдержадміністрації  Ігоря Булавського проведено   підготовчу нараду по проведенню командно-штабного навчання з органами управління Козятинської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, які відбудуться 4-5 вересня 2019 року в Козятинському районі та м. Козятин.

В нараді взяли учать  директор департаменту цивільного захисту  Вінницької облдержадміністрації Сергій Дев’ ятий, заступник начальника управління планування Департаменту цивільного захисту  Зоя Циркун , головний спеціаліст відділу планування Департаменту цивільного захисту Павло Белих, керівники районних спеціалізованих служб ЦЗ, установ, потенційно-небезпечних об’єктів, сільські,селищні голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

До присутніх керівників спеціалізованих служб цивільного захисту міста та району були доведені організаційні вказівки з підготовки і проведення командно-штабного навчання. В ході наради обговорено План проведення даного навчання та питання пов’язані із належним чітким реагуванням на можливі надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру та переглянуто  відеофільм про  проведення командно-штабних навчань в   Шаргородському районі.

Спеціалізованими службами цивільного захисту району отримано завдання по відпрацюванню необхідних документів на проведення зазначеного командно-штабного навчання у відповідності до доведеного сценарію КШН та можливих ввідних команд.