Відбулась нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

11.02.2019

Під керівництвом  голови районної державної адміністрації  Юрія Слабчука відбулася щотижнева нарада за участі заступника голови , керівника апарату  райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Пд час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, інформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на наступний тиждень.

Євгенія Вітко - начальник служби у справах дітей та головний спеціаліст  сектору молоді та спорту  Ольга Шклярська доповіли про стан роботи в районі з проблемними сім’ями та організацію виїздів в населені пункти з метою перевірки побутових умов проживання сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, недопущення здійснення насилля в сім’ях і проведення профілактичної роботи з батьками.

Володимир Гнатюк – начальник управління  соціального захисту населення райдержадміністрації   поінформував про стан виплати соціальних допомог та надав  роз’яснення   по процедурі монетизації пільг і субсидій.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Аліна Діденко  доповіла,  про проведення на поточному тижні наради з директорами шкіл з організаційних питань, про стан опалення та температурний режим в навчальних закладах, роботу над проектами  в галузі освіти на 2019 рік.

Про досягнення  учасників   гурту  «RE’STart», які вибороли 1-ше та 2-ге місце  на  Міжнародному конкурсі «Мистецькі барви -2019» в м. Прилуки та підготовку  до проведення міськрайонних заходів  до Дня вшанування  учасників  бойових дій на території інших держав доповів начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Володимир Воронов.

За підсумками проведеної наради  голова райдержадміністрації дав ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації .