ВЕТЕРАНІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ ПРИВІТАЛИ З 74-Ю РІЧНИЦЕЮ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИСТСЬКИМИ ЗАГАРБНИКАМИ

06.05.2019

Сьогодні,  на передодні 74 – ї річниці перемоги над нацистськими загарбниками у Другій світовій війні  заступник голови Козятинської райдержадміністрації Ігор Булавський та керівник апарату районної ради Анатолій Колісний  привітали учасників бойових дій, ветеранів Другої світової війни із святами  - з Днем пам’яті та примирення в Україні та 74-ю річницею перемоги над нацистськими загарбниками у Другій світовій війні.

Теплими словами вітання, побажання здоров'я, подякою за мужність і героїзм, проявлені в тяжкі роки війни гості вручили ветеранам подарунки, та листівки.

Усі ветерани дякували за увагу і турботу, й не хотіли відпускати гостей, адже подібні миті спілкування для них – безцінні. Тож давайте радувати їх якомога частіше, зігрівати теплом своїх сердець і робити усе можливе, аби пам’ять про них та їхній подвиг жила у віках.