Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт

В залі засідань районної держадміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей

23.05.2014

   Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

   На засіданні  комісії з питань захисту прав дитини були розглянуті питання щодо права дітей, які обділені батьківською любов’ю та піклуванням жити в родині, отримувати  любов та піклування зі сторони дорослих та мати сприятливі умови життя та розвитку своїх здібностей та талантів.

   На робоче зібрання під керівництвом першого заступника голови  РДА Миколи Купчика були запрошені представники управлінь райдержадміністрації, соціальної та медичної сфери району тощо.

   - Наше з вами завдання захищати права дітей, які обділені батьківською любов’ю та піклуванням, можливістю жити в родині, отримувати  турботу з боку дорослих і мати належні умови життя для розвитку своїх здібностей і талантів, - наголосив Микола Мусійович.-  І за будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти для нас, дорослих, на першому місці.

   На розгляд комісії було винесено 2 питання про надання висновків про доцільність чи недоцільність позбавлення батьківських прав дітей.

   Всі питання порядку денного були ретельно досліджені працівниками служби у справах дітей, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними.

   За результатами засідання по всіх питаннях комісією прийняті конструктивні та виважені рішення в інтересах дітей і взяті на контроль до їх повного виконання.


« Повернутись