В райдержадміністрації обговорили стан готовності шкільних автобусів і техніки до роботи в осінньо-зимовий період

14.10.2013

Ці питання стали ключовими на засідання комісії з питань організації перевезення пасажирів автомобільним транспортом у Козятинському районі під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ігоря Джуса. На робочій зустрічі також були присутні начальники ДАІ у Козятинському районі Сергій Христюк, відділу розвитку інфраструктури райдержадміністрації Віктор Мормитко, управління економіки Наталія Нановська, автостанції Євгеній Іванов, приватні перевізники, представники ЗМІ.

Про дотримання автоперевізниками правил дорожнього руху та готовності їх до зимового періоду інформував начальник ДАІ у Козятинському районі Сергій Христюк, повідомивши, що в поточному році проводилось комісійне обстеження вулично-дорожньої мережі. За результатами проведеної перевірки співробітниками Державтоінспекції направлені вимоги власникам вулично-дорожньої мережі на усунення недоліків в утриманні автомобільних доріг та вулиць.

- На території обслуговування району зареєстровано 14 приватних перевізників, що надають послуги з перевезення пасажирів, в наявності яких є 55 автобусів, - констатував Сергій Іванович.

Продовжили засідання начальник філії «Козятинський райавтодор» Дмитро Степанишин, озвучивши інформацію про готовність техніки, забезпеченість паливно-мастильними матеріалами та протиожеледними сумішами до зими 2013- 2014 років, а про стан готовності шкільних автобусів для підвозу учнів в осінньо-зимовий період 2013-2014 років до навчальних закладів району розповів представник відділу освіти райдержадміністрації Степан Бухінко, зауваживши, що  по даному відділу виданий відповідний наказ про організацію та забезпечення учнів та педагогічних працівників підвозом до навчальних закладів району.

- Влада надає допомогу та підтримку автоперевізникам – тому якісно виконуйте свої функції, - звертаючись до перевізників, наголосив у підсумковому виступі заступник голови райдержадміністрації Ігор Джус.

Також посадовець зазначив, що влада, як замовник послуг для населення і перевізники, які їх надають, повинні злагоджено та конструктивно співпрацювати.