Утворені територіальні виборчі округи з виборів депутатів місцевих рад

10.09.2020

На Вінниччині 6 вересня були утворені територіальні виборчі округи. Так, постановою Вінницької обласної територіальної виборчої комісії, Вінницька область поділена на 10 округів, де буде обрано 84 депутати  обласної ради. Козятинська міська, Глуховецька селищна, Махнівська сільська та Самгородоцька сільська громади ввійшли до  ТВО №1 у складі Хмільницького району.

Хмільницька районна ТВК поділила новоутворений Хмільницький район на   5 округів, де буде обрано 42 депутати Хмільницької районної ради. Козятинська міська громада склала округ №3. Махнівська, Самгородоцька, Глуховецька громади об’єднані в округ №4.

Козятинська міська ТВК поділила Козятинську міську громаду на 3 ТВО, де буде обрано 26 депутатів Козятинської міської ради. До ТВО №1 ввійшли виборчі дільниці по місту №№ 051608 (школа №1), 051609 (міський будинок культури), 051610 (Козятинський міський ЦПМСД), 051611 (школа – ліцей), 051613 (Залізничне, школа №6), дві виборчі дільниці у с.Козятин та 1 – в Іванківцях. До ТВО №2 ввійшли виборчі дільниці по місту №№ 051612 (школа №2), 051615 (школа №3), 051616 (дирекція залізничних перевезень), 051618 (вул. І.Франка, спортивний клуб «Молодіжний»), дві виборчі дільниці у с. Махаринці та 1 – в с. Сестринівка. До ТВО №3 ввійшли виборчі дільниці по місту №№ 051614 (школа №5), 051619 (управління газового господарства), 051620 (училище залізничного транспорту), 051621 (гуртожиток училища залізничного транспорту), а також виборчі дільниці у селах Кордишівка, Прушинка, Пиковець, Пустоха, Сокілець, Сигнал, Титусівка, Флоріанівка, Рубанка.

Глуховецька ТВК поділила Глуховецьку селищну громаду на 6 округів: 2 округи буде у Глухівцях (на кожному обиратимуть по 4 депутати), 2 округи буде у Бродецькому (на одноиу обиратимуть 4 депутати, на іншому – 3), один округ об’єднає Непедівку, Пузирки, Держанівку, Панасівку і Верболози (обиратимуть від цих сіл 3 депутати) і об’єднуються в один округ Кашперівка, Білопілля, Селище, Вернигородок і Велике (від цих населених пунктів обиратимуть 4 депутати селищної ради).

Махнівська ТВК утворила 7 округів: один округ буде в межах виборчої дільниці 050453 (приміщення Махнівської школи), де обиратимуть 4 депутати; один округ буде в межах дільниці 050452 (приміщення сільської ради) плюс Садове та Медведівка (обиратимуть 3 депутати); ще один округ об’єднає частину Махнівки, а саме виборчу дільницю 050454 (СТОВ «Мрія») та Марківці і Мшанець (разом 3 депутати); Безіменне, Молотківці, Молодіжне і Хліборобне утворять округ і оберуть ще 3 депутати до Махнівської сільської ради; Перемога, Немиринці, Куманівка, Туча утворять округ №5 (3 депутати); Вовчинець, Поличинці, Мала Клітинка і Чернички – округ №6 (3 депутати); Юрівка, Тернівка і Листопадівка – округ №7 (3 депутати).

По Самгородоцькій громаді утворено 7 ТВО: №1 (Самгородок, Коритувата) обиратиме 4 депутати Самгородоцької сільської ради; №2 (Вівсяники, Мухувата, Збараж, Лозівка) – також 4 депутати; №3 (Сошанське, Зозулинці, Воскодавинці) – 3 депутати; №4 (Дубові Махаринці, Блажіївка, Журбинці) – 4 депутати; №5 (Миколаївка, В.Степ, Лопатин, Красне) – 2 депутати; №6 (Йосипівка, Малишівка) – 2 депутати; №7 (Михайлин, Ш.Гребля) – 3 депутати.