Уряд працює і робить все від нього залежне, аби підготувати енергосистему країни до опалювального сезону.

01.08.2019

Уряд України не зважаючи на перехідний період формування нової більшості Парламенту та нового Уряду працює і робить все від нього залежне, аби підготувати енергосистему країни до опалювального сезону. Про це в ефірі телеканалу «Україна» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Країну потрібно підготувати до опалювального сезону. Робимо все планово, робимо все, аби створити запаси, підготувати атомну енергетику, зробити всі процедури по НАК «Нафтогаз», - сказав Володимир Гройсман.

Він також зауважив, що зараз НАК «Нафтогаз України» закуповує газ за прийнятною ціною. Його продаватимуть споживачам так само за прийнятною ціною.

Довідково.Останні роки Уряд України вчасно проводить підготовку країни до осінньо-зимового періоду, і цей рік не має бути виключенням. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час проведення урядової наради з питань підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери та інфраструктури до осінньо-зимового періоду 2019/20 року та забезпечення його сталого проходження. Глава Уряду підкреслював, що цього року підготовчий ресурс у регіонах забезпечено: робота відбувається постійно. Саме тому важливо, щоб українські родини, дитячі садочки, школи, лікарні так само були з теплом і в зимовий період 2019-2020 років, а дорожня інфраструктура працювала у містах та між районними і обласними центрами, не допускаючи снігових заторів. Прем’єр-міністр зазначив, що питання підготовки до зими – питання надзвичайної вагидорученням Глави Уряду цей показник треба довести до не менше 20 млрд кубометрів. Запаси вугілля на складах ТЕС та ТЕЦ становлять на кінець липня 1301 тис. тонн, у тому числі газової групи – 878 тис. тонн, антрацитової групи – 423 тис. тонн. За даними Агентства автомобільних доріг «Укравтодор», кількість техніки, що необхідно підготувати до зими, становить 6,2 тис. одиниць. За інформацією Мінрегіону, вже заготовлено 582,7 тис. тонн посипкового матеріалу і реагентів (51,34%).