Урочисто газовиків Козятинщини вітали з професійним святом

06.09.2019

Сьогодні, 6 вересня,  на передодні  Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості в залі засідань Козятинської дільниці Хмільницького управління з експлуатації газового господарства ПАТ «Вінницягаз» відбулись урочистості з нагоди професійного свята.

Привітати  тих,  завдяки кому в наших домівках горить блакитний вогник, завітали заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський,   Козятинський міський голова міста  Олександр Пузир.

Нафтова, газова  та нафтопереробна промисловість є  однією з провідних галузей української економіки, завдяки якій ми забезпечені  теплом у наших оселях.   Кожного дня, запалюючи газ чи включаючи обігрів квартири, ми рідко задумуємося над тим, що над таким елементом комфорту працювало і працює чимало людей, яких у народі називають просто газовиками. Саме вони  стабільно забезпечують  всіх споживачів природним газом, проводять  газифікацію населених пунктів.

« Усі здобутки газовиків Козятинщини  – це результат повсякденної невтомної праці колективу, високої організаторської роботи керівників різних ланок, поєднання досвіду ветеранів виробництва з енергією і завзяттям молоді. Бажаю всім здоров’я, оптимізму, витримки у нелегкій щоденній праці, професійних успіхів, стабільної роботи, нових трудових звершень. Нехай свято повнить душу радістю та гордістю за зроблене»  - сказав у своєму вітальному слові Ігор Булавський

За сумлінне виконання професійних обов’язків, досягнуті успіхи в роботі, активну громадську позицію та з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості керівники району та міста вручили Почесні Грамоти .