Урочисто вшанували кращих спортсменів та фахівців галузі фізичної культури і спорту Козятинського району.

11.09.2020
Традиційно у другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту України. Напередодні професійного свята урочисто вшанували кращих спортсменів та фахівців галузі району.
За доброю традицією святкування розпочалось із виконання спортивного гімну Козятинщини. Зі словами вітання перед присутніми виступили заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, голова районної ради Віктор Слободянюк та головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Валерій Швець. Вони побажали всім спортсменам спіхів у благородній справі популяризації здорового способу життя, залучення громадян до занять фізичною культурою і спортом. Міцного здоров'я, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів, нових спортивних звершень.
Кращих фахівців та спортсменів галузі, голів територіальних громад, інструкторів з фізичної культури, меценатів було нагороджено Грамотами райдержадміністраці і районної ради з грошовими винагородами, Подяками Вінницької обласної територіальної організації спортивного товариства «Колос».

Для довідки. В Козятинському районі налічується 24 спортивні зали, майданчик зі штучним покриттям, 12 футбольних полів, 88 майданчиків для ігрових видів спорту, 52 дитячі ігрові майданчики та із нестандартним тренажерним обладнанням, 3 стрілецькі тири та 3 майданчики зі штучним покриттям. На цих спортивних об’єктах працює 75 фахівців галузі, з них: 35 – вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, 8 - тренери Козятинської РДЮСШ «Колос», 7 - інструктори з фізичної культури сільських та селищних рад.
Спортсмени району брали участь: в обласних сільських спортивних іграх; чемпіонатах та Кубку області із спортивного туризму, шахів, шашок та армспорту.
Найкращих результатів з олімпійських видів спорту досягли легкоатлети:
- команда району - в чемпіонаті області з легкої атлетики (2 місце), осінньому чемпіонаті області з кросу – 2 місце, Кубку області- 3 місце, зимовому Кубку області – 2 місце.
- чоловіча футбольна команда Козятинського району «Промінь» стала срібним призером Обласних літніх сільських спортивних ігор Вінниччини з футболу;
- жіноча футбольна команда «Колос-Мрія» Козятинського району стала переможцем та призером чемпіонату області з футзалу серед жіночих команд Вінницької області;
- чоловіча футбольна команда «Колос» Махнівської територіальної громади - переможець Обласних літніх сільських спортивних ігор Вінниччини з футболу 2019 року.