Урочисто відкрито новий сучасний Центр обслуговування клієнтів Вінницягаз

15.08.2019

Сьогодні, 15 серпня  у місті Козятині урочисто відкрито новий сучасний Центр обслуговування клієнтів «Вінницягаз». Нову якість сервісу зможуть оцінити понад 25 тисяч споживачів газу міста Козятина та Козятинського району. Це вже сьомий по рахунку Центр відкритий компанією за останні  три роки в регіоні.

Заклад надаватиме весь спектр послуг компанії. Розташувався у зручному місці в центрі міста по вул. Героїв Майдану, 33/4. Відвідувачів обслуговують 7 фахівців у складі двох операторів, менеджера рецепції та керівника ЦОК Колектив очолила Куленюк Вікторія Володимирівна. До цього в Козятині споживачів газу  обслуговували  вдвічі менше спеціалістів. Крім того аби отримати необхідні послуги споживачі змушені були добиратися далеко, на околицю міста.

В середньому  за день фахівці центру будуть обслуговувати 280-300 клієнтів, а з 1 по 5 число кожного місяця, у період передачі показань газових лічильників - до 1300 споживачів.

Як і інші подібні центри компанії, Козятинський ЦОК зручний та сучасний - один з найбільших центрів «Вінницягаз».  Приміщення центру має площу понад 160 кв. м. . Все тут продумано та обладнано з думкою про клієнта та заради комфорту споживачів. ЦОК облаштований у форматі відкритого простору - «Оpen space». Має зручне зонування, обладнаний  сучасною комп’ютерною технікою, меблями. Забезпечений необхідною інформаціно-довідковою продукцією. Є достатня кількість місць для очікування, кулер з водою, вбиральня, ігровий куточок для малечі

Функціонує система  електронної черги, яка розподіляє потоки клієнтів між операторами.Тут можна також вирішити свої «газові справи» шляхом самообслуговування. Сучасна комп’ютерна техніка, забезпечений доступ до  мережі  Інтернет та Wi-Fi дозволяють легко це зробити у куточку «Тонкий клієнт» або з власного мобільного.

Робота нового центру полягає у наданні широкого спектру послуг - починаючи від видачі довідок і консультацій по особовому рахунку, передачі показань про спожитий газ, звірки та оплати послуг до отримання технічних умов на приєднання до мереж.

«Наша компанія постійно впроваджує новий підхід в обслуговуванні споживачів природного газу. Це новий стандарт роботи, що передбачає покращення якості сервісу, професійне надання повного переліку послуг в комфортних умовах. Наші  клієнти мають можливість в одному місці здійснити всі необхідні дії і витратити при цьому якомога менше часу.» - відмітив голова правління АТ «Вінницягаз» Олександр Кривак. Також наголосив на тому що, ЦОКи облаштовуються і відкриваються не за рахунок оплати споживачів за газ, а за рахунок продажу компанії непрофільних активів.

Завітали на відкриття центру і представники місцевої влади. Заступник голови районної державної адміністрації Ігор Булавський  подякув керівництву компанії «Вінницягаз» за відкриття такого надсучасного Центру європейського зразка. Наголосили, що відкриття подібних центрів є важливим вкладом у розвиток громади, який неодмінно оцінять люди, що користуватимуться його послугами.

Роботу з клієнтами Козятинський  ЦОК розпочне з 16 серпня 2019 р. Працюватиме:

- з понеділка по четвер – з 8:00 до 17:00 години.                                              П’ятниця з 8:00 до 15:45.  Обідня перерва з 12:00 до 12:45.                               Вихідні : субота , неділя.