Урочистості з нагоди Дня Конституції

28.06.2013

27 червня в райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди 17-ї річниці Конституції України та Дня державного службовця.

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхчисла, безсумнівно, відноситьсяДень прийняття Конституції України, що відзначається щорічно 28 червня. Це одне із самих «молодих» свят сучасної України. У цей день ми віддаємо данину поваги символам держави, що пройшли довгий героїчний шлях.

День прийняття Конституції України — свято волі, цивільного миру й доброї згоди всіх людей на основі закону й справедливості. Під синьо-жовтим прапором, під охороною золотого тризубого Герба живе й розвивається нова Україна, яку ми з вами любимо, будуємо, у якій будуть жити наші діти й онуки.

- 28 червня визначне свято. 17 років тому Верховна Рада України  прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України, - сказав під час вітального слова голова райдержадміністрації Олексій Лавренюк. -  Конституція України має бути комплексом не тільки задекларованих, а насамперед, реальних та дієвих прав і свобод громадян, й кроком до втілення цієї мети стало впровадження соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича.

Символічним є той факт, що напередодні дня Конституції України професійне свято відзначають служителі народу, люди, від яких залежить мир, спокій, добробут і процвітання рідної України - державні службовці.

Олексій Іванович привітав присутніх з професійним святом – Днем державної служби України та 17-ю річницею Конституції України  і вручив почесні грамоти.

Гарний настрій присутнім додало музичне вітання від: дуету «ВіОла» Бродецького сільського будинку культури, гурту  Миколаївської школи «Мова єднання», маленької зірочки Козятинського району  Насті  Ільчук, Дмитра Плотніцького, Юлії Порошинської,  Анни Оцабери, Віталія Котовського, Галини Скринської, квінтету «Добряни»Глухівецького сільського будинку культури. Кілька хвилин гумору подарували Богдан та Олександр Кривульки.

Урочисту частину і музичне вітання з нагоди Дня Конституції України та Дня державної служби підготували працівники відділу культури і туризму райдержадміністрації та районного Будинку культури.