Урочисті заходи з нагоди святкування Дня працівників освіти

10.10.2013

Так, як уміють відзначати своє професійне свято освітяни Козятинщини, треба повчитися усім. Ця думка була «озвучена» і працівниками освіти Козятинського району, і районним керівництвом, і гостями свята (серед яких, до речі, були голова обкому профспілки працівників освіти і науки Сергій Пугачов, кореспондент обласного радіокомітету Зоя Тищенко, представники Липовецького відділу освіти, сільські (селищні) голови та керівники підприємств Козятинського району).
    А на святі, яке проводилось у будинку культури с. Йосипівка, було усе: і вітання від голови райдержадміністрації Олексія Лавренюка, його заступників Аліни Діденко та Ігоря Джуса, і квіти, і премії кращим працівникам освіти  (від 300 до 4 000 грн.), і квіти, і подарунки освітянам, які досягли пенсійного віку, і концертні номери, більшості з яких позаздрили б і обласні свята, і, навіть, телевізійні шоу.
    Серед найбільш яскравих моментів свята глядачам запам’яталися:
- вручення подяки голови райдержадміністрації вчительці Переможнянської школи Ірині Савчук за творчу і натхненну працю, а також за виховання власного сина Івана Коломійчука, який у цьому році став у Козятинському районі «Дитиною року» та поступив на навчання до Одеського національного економічного університету (факультет міжнародної економіки);

- подарунок від Козятинської райдержадміністрації переможцеві рейтингу шкіл району – ЗНВК «Школа-інтернат-гімназії» - НОВИЙ АВТОБУС;

- вокальний ансамбль «АВВА – 2» у складі директрис Козятинського району (кожна з яких нагородила просто на сцені голову райдержадміністрації пам’ятною медаллю);

- абсолютно шикарний квартет «Отаман» (а це вже директори шкіл району), який усім присутнім нагадав про, здається, таке недавнє дитинство;
    - виступ волонтера ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія» Сема Гіллера;
    - виступ учительських синів та дочок, які поскаржились на свою нелегку долю – вчать і в школі, і вдома…
    А яку пісню у фіналі свята заспівали заступник голови райдержадміністрації Аліна Діденко і один з ведучих свята: і вокал, і режисура номеру, і настрій, що створили на сцені виконавці… Хоч на столичну сцену!
    А після урочистої частини, завдячуючи спонсорам та районній раді профспілки працівників освіти і науки, відбулось традиційне відзначення Дня працівників освіти за святковими столами у РК ЗОВ «Пролісок».