«Уклін тобі, Тарасе, великий наш пророче»

17.03.2014

З нагоди святкування 200-річчя від Дня народження Т. Г. Шевченка 30 кращих вінничан було нагороджено Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, грошовими винагородами та квітами.

Серед яких - Голембівська Тетяна Володимирівна, вчитель  української мови та літератури, «учитель-методист» Бродецької СЗШ І-ІІІ ст. Тетяна Володимирівна щорічно готує переможців ІІІ обласного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з української мови та літератури, переможців конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Г. Шевченка.

14 березня в академічному музично-драматичному театрі ім. М. К. Садовськоговідбувся святковий концерт «Уклін тобі, Тарасе, великий наш пророче», де глядачі мали змогу насолодитися виступами народних колективів області та послухати  декламування віршів Великого Кобзаря.

На заході було презентовано виставку музейних міні-експозицій «Подільський вінок Кобзареві». Кожен охочий міг насолодитися переглядом експонатів української культури.