Участь у обласному Фестивалі творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями "ПОВІР У СЕБЕ" взяли учасники з Козятинського району

07.10.2019

20 квітня, у Вінницькому обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім. М. К. Садовського відбулася церемонія нагородження переможців ХХVІ обласного Фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «ПОВІР У СЕБЕ».
Цьогоріч до участі у ХХVІ обласному Фестивалі долучилися троє учасників , які є переможцями районного відбіркового конкурсу. Наш Козятинський район представляли - Марусіч Олег (с.Козятин), Новіцька Карина (смт.Глухівці), Заверюха Євген(с.Козятин). Протягом 12 – 19 квітня глядачі, які відвідали виставку робіт, мали можливість проголосувати за учасника, робота якого сподобалася найбільше. У голосуванні взяли участь 1486 відвідувачів виставки. Кожен з переможців голосування отримав більше, ніж 30 голосів.
За результатами голосування пам’ятною відзнакою та подарунком було нагороджено 35 переможців, а також Барський міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Еверест», вихованці якого отримали найбільшу кількість голосів. Центром на виставку було підготовлено 15 робіт з використанням 10 різних технік виконання.
З вітальним словом до переможців та учасників ХХVІ обласного Фестивалю звернувся заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк: «Мені дуже приємно бути сьогодні разом з вами, адже на цьому святі таланту та творчості зібралися креативні люди, які доводять своєю працею можливість досягнення цілей, незважаючи на обставини. Звертаючись до присутніх, директор Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Олена Стоялова зазначила: «Сьогодні у нас в області непересічна та незвичайна подія – церемонія нагородження учасників. Усі, хто був на виставці, відчули, наскільки це талановиті та творчі роботи, просякнуті любов’ю і талантом, адже наші майстри особливі. Цьогоріч, під час церемонії нагородження переможців ХХVІ обласного Фестивалю «ПОВІР У СЕБЕ», були запрошені переможець зимової Паралімпіади-2018 р., лижник та біатлоніст Олександр Казік, а також його тренер Сергій Кучерявий. До заходу також долучився керівник Вінницького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Дмитро Лукавий. У свою чергу, митрополит Вінницький і Барський Симеон відзначив 16 юних авторів, які підготували на виставку роботи на релігійну тематику. Традиційно обласний Фестиваль проходить за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА. Під час заходу з вітальним словом до учасників звернулася начальник управління праці та сімейної політики структурного підрозділу Світлана Ярмоленко. Посадовець відзначила неповторність робіт учасників, а також вручила їм нагороди. У свою чергу, Валентина Чебурей, заступник начальника служби у справах дітей облдержадміністрації, також привітала переможців та вручила їм подарунки.
В ході церемонії нагородження переможців, директор Департаменту інформаційної політики та комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації Світлана Василюк вручила спеціальні призи від структурного підрозділу десятьом учасникам Фестивалю.
Під час церемонії нагородження переможців ХХVІ обласного Фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «ПОВІР У СЕБЕ», учасники заходу отримали спеціальні нагороди в різних номінаціях. Зокрема, трьох конкурсантів було відзначено «Українським фондом культури імені Бориса Олійника». Натомість, дванадцять учасників отримали парфуми від компанії «Lambre - Україна». У свою чергу, Вінницький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відзначив шість учасників Фестивалю. Натомість, від Товариства Червоного Хреста України спеціальні призи отримали вісімнадцять учасників Фестивалю.