Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт

У Вінницькій області голосування відбулося демократично, відповідно до чинного законодавства та без надзвичайних ситуацій

26.05.2014

       Повідомив голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник в ході прес-конференції у Вінницькому прес-клубі, яка була присвячена підведенню підсумків проведення позачергових виборів Президента України на Вінниччині, що відбулись 25 травня.

Керівник виконавчої гілки влади області відзначив, що Вінниччина взяла активну участь у голосуванні. За попередніми офіційними даними, явка виборців склала 69,4 %, інформація уточнюється. Найактивнішими серед міст обласного значення стали м.Жмеринка (явка виборців – 81%) та м.Вінниця (71 %), з-поміж районів області найактивнішими у ході голосування виявилися Оратівський (76 %) та Іллінецький (75 %) райони.

Станом на 9:00 годину Центральна Виборча Комісія опрацювала по Вінницькій області 39,83 % протоколів дільничних виборчих комісій з підрахунку голосів, по Україні – 43,81 % протоколів.

За даними опрацьованих протоколів, станом на 10:00 за Петра Олексійовича Порошенка проголосувало на Вінниччині 67,18% виборців, за Юлію Володимирівну Тимошенко – 15,52 %. Можна з упевненістю констатувати, що переконливу перемогу по Вінницькій області здобув Петро Порошенко, – зазначив Анатолій Олійник.

«Вибори на Вінниччині дали можливість кожному громадянинові повною мірою реалізувати своє конституційне право на вільне волевиявлення. Фактів порушень чинного законодавства, які могли б суттєво вплинути на хід голосування та встановлення результатів волевиявлення громадян не зафіксовано», – підсумував очільник області.

В свою чергу присутній на прес-конференції начальник УМВС України у Вінницькій області Олег Школьний зауважив, що працівниками міліції були повною мірою вжиті заходи щодо забезпечення безпеки громадян в ході голосування.

Анатолій Олійник подякував виборцям, працівникам виборчих комісій і співробітникам правоохоронних органів, які забезпечили проведення в області вільних, демократичних виборів. Він вкотре наголосив на тому, що всі громадяни України повинні разом працювати на збереження миру і спокою в нашій державі, примножувати її позитивний імідж, силу, авторитет та можливості.


« Повернутись