Триває конкурс мікрогрантів на облаштування громадських криниць

29.05.2014

28 травня в залі засідання райдержадміністрації відбулася презентація конкурсу мікрогрантів на облаштування громадських криниць у рамках реалізації проекту «Відновлена криниця - згуртована громада».

На заході були присутні голова райдержадміністрації Олег Оркуша, перший заступник голови РДА Микола Купчик, а також сільські, селищні голови.

Презентацію проводила представник Хмельницького регіонального благодійного фонду «Зміцнення громад», керівник проекту «Відновлена криниця – згуртована громада» Наталія Собчук.

Нагадаємо: Хмельницький регіональний благодійний фонд «Зміцнення громад» у рамках реалізації проекту «Відновлена криниця – згуртована громада» на початку травня оголосив конкурс мікрогрантів на облаштування громадських криниць для сільських населених пунктів Хмельницької області – Шепетівського, Славутського, Красилівського районів та Вінницької області – Козятинського, Хмільницького, Калинівського районів.

Організатор конкурсу – Хмельницький регіональний благодійний фонд «Зміцнення громад» (ХРБФ «Зміцнення громад»). Партнери конкурсу: Фонд «Монсанто» (США), корпорація «Сварог Вест Груп».

Мета конкурсу: активізувати сільські громади Півночі Хмельниччини та Вінниччини задля вирішення проблеми забезпечення якісною питною водою шляхом об’єднання зусиль у відновленні громадських криниць.

Крайній термін прийому заявок та проектів: 31 травня 2014 р.

Усі роботи будуть оцінені Радою експертів у складі представників Організатора та партнерів Конкурсу. Відбирається 18 найкращих проектів( 9 – по Хмельницькій області, 9 по – Вінницькій).

Переможці отримають фінансування на облаштування криниці у населеному пункті, який подавав проект.