Травневий зорепад -2019

15.05.2019

15 травня в приміщенні актової зали училища залізничного транспорту  вісімнадцятий рік поспіль відбувся  фестиваль  «Травневий зорепад». «Зірки», дипломи, призи, грошові винагороди відзначили кращих дітей у різних номінаціях. Учасників фестивалю вітали заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський,  дружина народного депутата  України  Петра Юрчишина  Любов Юрчишина, начальник відділу освіти Аліна Діденко, інші освітяни, запрошені гості.

Яскраві концертні номери (більшість з них були спеціально підготовлені для фестивалю) сприяли створенню чудового настрою усієї глядацької зали.

Здається, усе було – як завжди: святкова зала училища, яскраві зірки та повітряні кульки, посмішки і овації, чудові пісні і танці, безліч сюрпризів і неповторних вражень. Але тим то й славиться «Травневий зорепад», що кожне свято – оригінальне і незабутнє.

От і 18-й фестиваль назавжди залишиться у пам’яті учасників і своєю інтригою, і неочікуваними номінаціями, і досить солідними призами. А найбільше вразили усіх присутніх зірки, які запускали до небес усі переможці у номінаціях (насамкінець свята над нами було по-справжньому зоряне небо).

Головну нагороду фестивалю «Дитина року- 2019»  виборов учень ЗНВК І-ІІІ ст.. «Школа – інтернат -гімназія» Валентин Діденко.

Вітаємо його, вітаємо усіх номінантів і переможців, які потрапили до списку героїв цьогорічного «Зорепаду».