Торгівля людьми - це не міф, а реальність

13.03.2019

Профорієнтаційний захід з елементами тренінгового заняття на тему: "Попередження торгівлі людьми" днями провела фахівець Козятинської міськрайонної філії Наталя Машталер для студентів Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту.

В заході взяли участь 22 студенти першого курсу, які здобувають професію "Оператор обробки інформації та програмного забезпечення". Метою такої зустрічі було підвищення рівня поінформованості студентів щодо проблеми торгівлі людьми.

Разом з фахівцем філії студенти мали можливість сформувати уявлення про суть торгівлі людьми, з’ясувати причини торгівлі людьми, ознайомитися з різними формами торгівлі людьми, позбавитися небезпечних стереотипів щодо торгівлі людьми та ознайомитися з номерами телефонів національної "Гарячої лінії" з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.