Шановні відвідувачі сайту Козятинської РДА! Сайт працює в тестовому режимі. Актуалізація даних займає певний час. Приносимо свої вибачення за незручності

Стартує Всеукраїнський місячник Червоного Хреста

12.04.2018

З метою привернення уваги суспільства до проблем вразливих категорій населення: внутрішньо  переміщених осіб, самотніх,непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних та неповних сімей, дітей-сиріт, хворих на ВІЛ/СНІД або туберкульоз  з 01 квітня по 30 квітня 2018 року проводиться Всеукраїнський місячник Червоного Хреста під гаслом “100 років милосердя”, присвячений 100-річному ювілею Товариства, який відзначається 18 квітня.

У рамках місячника буде проведено ряд благодійних заходів, спрямованих на матеріальну підтримку, вищезгаданих категорій населення, зокрема проводиться робота по збору і наданню натуральної і фінансової допомоги найбільш уразливим категоріям населення.