Стартує Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу - у твоїх руках».

13.03.2018

Щорічно лісівники Вінниччини долучаються до проведення Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу - у твоїх руках». Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія, з 21 березня до 21 квітня в рамках акції буде проведено цілий ряд заходів. Активну участь у цих заходах візьмуть керівники області, районів, управління, відділи, учнівська молод, представники громадськості та ЗМІ. Адже створення нових лісів - справа державної ваги, кожного жителя Вінницької області!

Акція покликана, перш за все, максимально залучити громадськість, особливо підростаюче покоління, до процесу створення нових лісів, донести до них важливість та складність місії по збереженню та відтворенню лісів. Впродовж місяця на базі кожного із 11-ти держлісгоспів Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства спільно з учнями шкіл та членами учнівських лісництв, студентами, представниками влади та ЗМІ  будуть проводитись заходи з посадки лісу.

70% лісів Вінниччини – рукотворні діброви. Для створення нових лісів держпідприємствами обласного управління лісового та мисливського господарства вирощується щорічно 12 – 15 млн. шт. сіянців та саджанців більш як 60 видів деревних порід та чагарників, більше 500 тис. шт. декоративних деревних та чагарникових порід з подальшою реалізацією на об’єкти озеленення області.

Головним заходом акції є загальнообласний день посадки лісу, який, відповідно до рішення обласної державної адміністрації, буде проведено 31 березня.

В питаннях заліснення обласне управління лісового та мисливського господарства має повне розуміння й підтримку облдержадміністрації, обласної ради. Райдержадміністраціями, за участю органів місцевого самоврядування визначаються малопродуктивні, техногенно - забруднені та деградовані землі, які придатні під заліснення.

Лісівники запрошують жителів Вінниччини приєднатися до Всеукраїнської акції "Майбутнє лісу – у твоїх руках".