Стан будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Білопілля під контролем.

09.09.2019

Сьогодні, 9 вересня голова райдержадміністрації Юрій Слабчук,  заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, спільно з головою районної ради Віктором Слободянюком,  головним лікарем ЦПМСД  Валентиною Лобченко, керівником райавтодору Дмитром Степанишиним, директором  ДП «Козятинський райагроліс»  Андрієм Семенюком,  керівником СВК «Білопільський» Володимиром Шашковим, сільським головою Віктором Якимчуком оглянули стан будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Білопілля.

На даний час  завершуються  внутрішні роботи,   а саме:  вистелено плиткою підлога, пофарбовані стіни, проведено пожежну сигналізацію,  облаштовано квартиру для  проживання лікаря,  на етапі завершення проведення електропостачання та встановлення санвузлів, частково завезено медичне обладнання.

Під час огляду обговорювалось питання щодо  впорядкування  території  навколо  амбулаторії та  під’їзду до неї.