Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт

Спортивний запал держслужбовців

19.06.2013

    На передодні Дня державного службовця України фінішував І-й етап Всеукраїнської Спартакіади серед команд державних службовців Козятинського району.

    Останнім видом програми змагань став турнір з пляжного волейболу. Свої уміння та вправність з цього виду спорту демонстрували команди держслужбовців з Козятинської  ОДПІ, Козятинського міськрайонного центру зайнятості населення, відділу освіти та апарату Козятинської райдержадміністрації. 

    Після напруженої боротьби, у підсумку змагань, перше почесне місце виборола команда апарату Козятинської райдержадміністрації у складі начальника загального відділу Андрія Кашперовецького та державного адміністратора Вадима Росінського. Друге місце здобула команда Козятинського МРЦЗН, третю сходинку у загальному рейтингу посіли спортсмени відділу освіти.

    Нагородження переможців та призерів змагань провів заступник голови Козятинської райдержадміністрації Ігор Джус.

  У загальнокомандному заліку з семи видів спорту першість здобула команда держслужбовців відділу освіти, на другому - Козятинський міськрайонний центр зайнятості, на третьому - Козятинська ОДПІ, на четвертому - апарат Козятинської райдержадміністрації, на п’ятому – Козятинське управління соціального захисту населення, на шостому – міськрайонне управління пенсійного фонду і на 7-му – Козятинський РЦСССДМ.

    Спартакіада проводиться з метою залучення державних службовців  до занять фізичною культурою і спортом, організації їх активного відпочинку, розвитку найбільш популярних видів спорту, пропаганди здорового способу життя та визначення найсильніших учасників змагань для участі у Всеукраїнській спартакіаді державних службовців.

    Заступник голови райдержадміністрації Ігор Джус побажав спортсменам-держслужбовцям нових перемог та впевнено досягати переможних вершин. 


« Повернутись