Спільні зусилля – на користь громади

07.10.2019

Є гарна українська приказка: “Хто стукає, тому й відчиняють”. Для зрушень потрібні ініціативи. Так Миколаївський Будинок культури, щоб вирішити питання ремонту даху, цьогоріч взяв участь у 16-му обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад і став одним із проєктів-переможців.

За спільного фінансування з обласного бюджету, відділу культури та туризму РДА, ТОВ «Дружба» с.Миколаївка, сільської ради у Будинку культури вже проводиться ремонт даху.

Сьогодні голова райдержадміністрації Юрій Слабчук, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Володимир Воронов з робочим візитом відвідали с.Миколаївка, де разом з виконуючим обов’язки сільського голови Віктором Бальшанеком оглянули хід ремонту дахової покрівлі місцевого Будинку культури.

Роботи проводяться оперативно і якісно, застосовуються сучасні технології і матеріали, враховуються вимоги протипожежної безпеки. Як приклад, деревина, яка використовується при ремонті даху, проходить спеціальну протипожежну та протигрибкову обробку.

Вже скоро ремонт в Будинку культури планують закінчити. Окрім того, у Миколаївській школі вже почалися роботи по ремонту спортивного залу, також завдячуючи участі у 16-му обласному конкурсі розвитку територіальних громад.