Сьогодні в Україні відзначають День гідності та свободи

21.11.2019

Сьогодні - шоста річниця початку Євромайдану, що переріс у Революцію гідності.

Цього дня, 21 листопада, заступник голови Козятинської райдержадміністрації Ігор Булавський, заступник голови райради Анатолій Задорожнюк, представники міста та громадськості, військові вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя заради вільної України.

Покладанням квітів та лампадок до пам’ятного знаку учасникам АТО учасники заходу віддали шану загиблим, котрі проявили патріотизм і мужність восени 2004-го і восени-взимку 2014 року та захистили національні інтереси української держави та її європейський вибір.

Захід завершився словами «Слава Україні – Героям слава», адже сьогодні ці слова перестали бути просто вітанням - це вже віддання шани найкращим, тим що у найважливіший момент нашої держави не злякалися і пожертвували собою заради своєї Батьківщини! Що є свідченням справжнього патріотичного подвигу.

Низький уклін героям Небесної Сотні та українським воїнам, які захищають державний кордон на Сході України, всім тим, хто своєю жертовністю демонструє щире прагнення жити у вільній, демократичній і суверенній державі.