Щиро вітаю працівників Служби безпеки України! з професійним святом !

25.03.2020

Служба безпеки є державним правоохоронним органом особливого призначення. Вона стоїть на сторожі законних інтересів держави та прав громадян, захищаючи від злочинних посягань суверенітет, конституційний лад, територіальну цілісність України, її економічний, науково-технічний та оборонний потенціал. Органи СБУ виступають ефективним інструментом викриття й попередження злочинів проти життя, честі та гідності людей, боротьби з корупцією та організованою злочинністю.

Високим професіоналізмом, працездатністю, мужністю і відвагою ви заслужили визнання і повагу.

Високо ціную ваше вірне служіння рідному народові, активний і послідовний внесок у справу утвердження авторитету Закону.

З нагоди професійного свята бажаю всім працівникам та ветеранам Служби безпеки України міцного здоров’я, благополуччя, наснаги, людської шани та нових професійних успіхів.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливим та радісним, а в родинах панують тепло та затишок.

З повагою,

заступник голови райдержадміністрації                          Ігор Булавський