Щирі вітання сьогодні приймали працівники Козятинського відділення поштового зв’язку Вінницької дирекції акціонерного товариства «Укрпошта»

09.10.2020
 Привітати колектив із святом завітали:голова райдержадміністрації Костянтин Поперечний, заступник голови районної державної адміністрації Ігор Булавський , голова районної ради Віктор Слободянюк та керуючий справами міської ради Віктор Заічко.
В своєму вітальному слові Костянтин Поперечний зазначив, особливу значимість роботи працівників пошти, адже завдяки професіоналізму, ініціативності, відповідальності і самовідданій праці листонош, операторів, інших представників поштових професій, якісні послуги поштового зв’язку доступні навіть у найвіддаленіших населених пунктах нашого району. Він побажав присутнім міцного здоров’я подальших творчих успіхів і натхнення, а також злагоди у колективі та родинах.
За сумлінну працю, високий професіоналізм та самовідданість кращим працівникам галузі було вручено грамоти та пам’ятні подарунки.