Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

15.03.2019

Від імені районної державної адміністрації прийміть найщиріші привітання з професійним святом!

Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу – забезпечення комфортних умов для проживання людей. Сьогодні комунальні блага стали звичною справою, що ніхто і не замислюється скільки потрібно докласти сил для їх стабільного функціонування. Ваш високий професіоналізм та відповідальне ставлення до справи – запорука успішного розвитку територіальних громад району.

Зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, хорошого весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя, ініціативності і діловитості у виконанні професійних завдань.

Зі святом Вас!

Голова районної

державної адміністрації                                                    Юрій СЛАБЧУК