Шановні проектувальники та архітектори Козятинщини!

30.06.2013

Від імені Козятинської райдержадміністрації та від себе особисто  сердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем архітектури України.
Ваша творча думка і талант відчутні кожній людині у повсякденному житті: у затишку й комфортності осель, у житлових комплексах, сучасних бізнесових центрах. Вони свідчать про вдале поєднання національної архітектури та світових стандартів у будівництві. Саме від Вас залежить сучасний вигляд нашого району.
   Переконаний, Ваш високий професіоналізм та творча праця стануть запорукою нових трудових звершень, які служитимуть і сучасникам, і прийдешнім поколінням, підкреслюватимуть самобутню красу і неповторність нашої рідної Козятинщини.
   З нагоди свята бажаю усім, хто причетний до архітектурної діяльності, міцного здоров’я, благополуччя, наснаги та творчих успіхів задля розквіту нашої Батьківщини.
З повагою,
голова райдержадміністрації  Олексій ЛАВРЕНЮК