Шановні працівники та ветерани залізничного транспорту!

04.11.2020
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня залізничника!
Щоденною кропіткою працею багатьох поколінь плекалася і тепер примножується трудова слава колективів залізничників усієї України.
І сьогодні Ви робите все заради збереження і подальшої розбудови транспортного конвеєра, стабілізації у справі перевезення пасажирів і господарських вантажів, технічно-економічного піднесення у розбудові галузі.
На всіх етапах розвитку залізничники завжди відзначалися професійною майстерністю, самовідданістю, сумлінною працею, почуттям високого громадянського обов’язку. У колективах підприємств залізничного транспорту виросло і зараз працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій.
У день професійного свята бажаємо всім Вам прихильної долі, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії, професійної удачі, нових трудових здобутків і звершень, зеленого вогнику на стальних магістралях!
З повагою,
Голова райдержадміністрації Костянтин Поперечний