Шановні працівники культури!

09.11.2020
Від імені Козятинської районної державної адміністрації прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!
Це свято талановитих людей, які були і є носіями національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Споконвіку пісня і танець, музика і слово, підживлювали і зміцнювали душу українського народу.
Щиро вдячні працівникам відділу культури, сільських будинків культури, клубів і бібліотек, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю і безперервний творчий пошук. Творчі здобутки наших майстрів та аматорів народного мистецтва відомі й за межами Козятинщини.
Бажаю міцного здоров’я, мирного неба, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.
Дякуємо вам за самовіддану працю!
З повагою,
Голова райдержадміністрації Костянтин Поперечний