Шановні працівники податкової інспекції Козятинщини !

02.07.2013

Прийміть найщиріші та сердечні вітання з професійним святом!

Професія, якій Ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших в нашому суспільстві. На сучасному етапі зростає роль податкової служби. Своєю помітною працею Ви, податківці району, сприяєте зміцненню фінансової дисципліни, поступовому наведенню порядку в розрахунках і платежах.

Від того, наскільки скрупульозно, вдумливо і небайдуже Ви підійдете до виконання поставлених перед Вами завдань, залежить, як завтра буде жити Козятинщина, наша область і країна в цілому.

Сподіваюся, що Ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню партнерських відносин з платниками податків, впровадженню сучасних ефективних методів господарювання, підвищенню добробуту наших громадян.

Бажаю Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, сімейного затишку та світлого майбутнього. Натхнення Вам у роботі та примноження внеску у зміцнення позитивних тенденцій вітчизняної економіки, ще більшої наполегливості і безкомпромісності у наступі на "тіньову" економіку та корупцію.

З повагою,

голова райдержадміністрації Олексій ЛАВРЕНЮК