Шановні панове козаки, дорогі берегині, любі краяни !

14.10.2013

У світлий день Покрови Пречистої Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою відзначається національне свято – День Українського козацтва. Ця традиція належно підкреслює велике історичне значення козацтва в боротьбі за утвердження української державності та суттєвий внесок у сучасний процес державотворення.

Свято Покрова Пречистої Богородиці з давніх - давен зміцнювало в душах козаків надію на опіку і заступництво Матері Бога Живого. Історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила наш народ, наше козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

Вітаю всіх, в кому живе дух наших славних попередників – запорожців бажаю міцного козацького здоров'я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди!