ШАНОВНІ ХЛІБОРОБИ, ПРАЦІВНИКИ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА КОЗЯТИНЩИНИ! ПРИЙМІТЬ ЩИРІ ВІТАННЯ З НАГОДИ ВАШОГО ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА!

13.11.2020
В неділю ми відзначатимемо одне чи не з найголовніших професійних свят – День працівників сільського господарства, свято тих, хто розумом і руками, душею і серцем щодня робить усе можливе, аби на величезному столі України були хліб і до хліба. За доброю селянською традицією це свято стало своєрідним підсумком хліборобського року.
Завдяки вашій господарській дбайливості, зна¬нням і наполегливості живе село, розвивається сіль¬ське господарство, яке є визначною складовою роз-витку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, багатий досвід живлять українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі мир і спокій.
Шановні аграрії району! Низький уклін всім вам за хліб, який є символом достатку і благополуччя народу та країни в цілому, за самовіддану працю, ві¬рність обраній справі і вміння щиро любити рідну землю.
Бажаю всім вам, вашим родинам здоров'я, щастя і благополуччя. Хай і надалі рясно колосяться щедри¬ми врожаями ваші ниви, хай обходять стороною при¬родні стихії, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання. Нехай не переводиться селян¬ський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою.
Давайте із надією дивитися в майбутнє! Буде у нас хліб – буде і пісня. А буде село – буде й Україна!
З повагою,
Голова райдержадміністрації Костянтин Поперечний