Шановна молодь Козятинщини!

30.06.2013

Прийміть найтепліші вітання з Днем молоді. Це свято підкреслює виняткове значення, яке молоде покоління відіграє в нашій суверенній країні з її молодою демократією.

Молодість – це найкраща пора у житті людини і щасливим є той, хто якомога довше зможе зберегти чистоту помислів, честолюбство планів і нестримну енергію для їх здійснення. Це час надій і відкриттів, випробувань і помилок. Саме Вам, дорогі друзі, випала відповідальна доля – будувати заможну демократичну Україну і від Вашої наполегливості та завзяття залежить завтрашній день.

У цей святковий день я хочу побажати Вам світлої долі, фізичної і духовної сили, великого людського щастя і здійснення всіх Ваших планів, упевненості у завтрашньому дні.

З повагою,

голова райдержадміністрації Олексій ЛАВРЕНЮК