Серед пріоритетних завдань - удосконалення системи надання екстреної медичної допомоги

09.10.2013

Під час робочої поїздки по району голова райдержадміністрації Олексій Лавренюк знайомиться із станом надання екстреної медичної допомоги.
-    Серед пріоритетних завдань медичної реформи Президент України В. Янукович називає - удосконалення системи надання екстреної медичної допомоги. Нині в районі функціонує відділення швидкої медичної допомоги при Козятинській ЦРЛ, пункт постійного базування бригади швидкої  та невідкладної медичної допомоги в с. Комсомольське  та пункт тимчасового базування на базі Самгородоцької лікарні, - говорить Олексій Іванович.
        Керівник району у спілкуванні з медпрацівниками амбулаторій та ФАПів, з місцевим населенням вивчає оперативність «швидкої» допомоги на виклик у найвіддаленіші пункти району.
   Перебуваючи в ФАпах сіл Миколаївка та Медведівка, Олексій Іванович ознайомився з станом забезпечення медпрепаратів для надання екстреної медичної допомоги.