Щасливі діти сьогодні – це щаслива держава в майбутньому

22.05.2014

Наголосив заступник голови райдержадміністрації Ігор Джус під час засідання організаційного комітету з питань організації та урочистого відзначення в районі Міжнародного Дня захисту дітей.

В робочому зібранні взяли участь представники структурних підрозділів райдержадміністрації, зацікавлених установ та організацій.

У ході наради обговорено програму заходу, сценарний план, здійснено розподіл обов’язків, тощо. Прийнято рішення провести районне свято 6-7 червня 2014 року на стадіоні «Локомотив». Заявки на участь у заході подало 35 команд із навчальних закладів району, а це близько 400 учасників.

До програми святкування увійдуть змагання з легкої атлетики, футболу, баскетболу та волейболу.

Також будуть організовані виставки дитячого малюнку та виробів декоративно-прикладного мистецтва, конкурс на кращий малюнок на асфальті. Відбудуться святкові концерти за участю дитячих мистецьких колективів, проведення в бібліотеках для дітей презентації та свята дитячої книги, творчих конкурсів та інтерактивних заходів;

- У дітей не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків, - зазначив Ігор Васильович. Адже саме діти більше всіх потребують уваги, підтримки та щоденної опіки дорослих.

Заступник голови РДА дав відповідні доручення відділам  та структурним підрозділам райдержадміністрації по організації та забезпеченню проведення районного свята.

Запланований захід проходитиме за підтримки обласного відділення Національного олімпійського комітету, а також в рамках Олімпійських днів на Вінниччині.