Шановні відвідувачі сайту Козятинської РДА! Сайт працює в тестовому режимі. Актуалізація даних займає певний час. Приносимо свої вибачення за незручності
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт

Козятинський районний сектор ГУ ДСНС України дякує всім хто взяв участь в проведенні громадської акції „ Запобігти. Врятувати. Допомогти”

12.04.2018

Акція „Запобігти. Врятувати. Допомогти” проводилася 12 квітня на центральній площі м. Козятина по вул. Героїв Майдану біля міського будинку культури. У програму свята ввійшли наступні заходи:
- показові виступи чергового караулу ДПРЧ-11 м. Козятина;
- показ обладнання та техніки для оперативно-рятувальної служби в різних умовах;

Мета проведення акції:
- проінформувати населення про діяльність ДСНС України, що направлена на впровадження державної політики у сфері цивільного захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру, особливо в частині запобігання травмування та загибелі людей під час їх виникнення;
- привернення уваги широких кіл населення держави до питання цивільного захисту;
- наочно засвідчити кращий досвід, вже набутий регіональними підрозділами ДСНС, та показати ті перспективи, які у найближчому майбутньому стануть реальними в царині захисту життя та майна, матеріальних і духовних цінностей народу.

 

 


« Повернутись