Розпочав свою роботу Козятинський міськрайонний інформаційно-консультативний пункт з питань протидії торгівлі людьми

29.07.2019

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

Сьогодні 29.07.2019 р. розпочав свою роботу Козятинський міськрайонний інформаційно-консультативний пункт з питань протидії торгівлі людьми «Були в рабстві? Звернись! Отримай допомогу!», який організований в рамках інформаційно – просвітницької кампанії, присвяченої Всесвітньому дню боротьби з торгівлею людьми.

Актуальна проблема сучасного суспільства об’єднала зусилля суб’єктів взаємодії, що здійснюють заходи з протидії торгівлі людьми, з метою інформування жителів міста Козятина та Козятинського району про ризики та небезпеки, що приховані за безпечним відношенням людей до працевлаштування за кордоном та навіть у межах нашої  держави.

Головний спеціаліст сектору молоді та спорту Козятинської райдержадміністрації (що є відповідальною особою за проведення процедури по встановленню статусу особам, що постраждали від торгівлі людьми),  представники управління сімейної, дитячої та молодіжної політики при виконкомі Козятинської міської ради та Козятинського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги, а також у співпраці з місцевим сектором надання адміністративних послуг надали консультації більш як 100 жителям міста та району.  Було також роздано інформаційні буклети та листівки з контактними телефонами установ, служб та організацій, що у разі необхідності готові прийти на допомогу.

Консультативний пункт працюватиме надалі за таким графіком:

30.07.2019 р. – 14.00-17.00 – Центральний міський сквер;

31.07.2019 р. – 10.00-13.00 – Залізничний вокзал м. Козятин.