Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт

Роботи з будівництва «Білопільської амбулаторії загальної практики сімейної медицини КП «Козятинський РМЦ ПМСД» тривають.

10.05.2019

На сьогодні завершено роботи покрівлі приміщення, завершено роботи по встановленню каналізації, підвід води будівництва східців. Розпочато внутрішні роботи. Завезено матеріали для утеплення фасаду. На початку наступного місяця мають завершитись роботи з утеплення та малярних робіт фасаду. Роботи виконують швидко та якісно. Працівниками амбулаторії, Білопільської сільської ради тай не байдужими жителями села заплановано провести благоустрій біля будівлі. 
Для забезпечення якісними послугами для амбулаторії прибрано автомобіль РЕНО - ДАСТЕР. Працівниками Білопільської амбулаторії послуги мають надаватися жителям дев’яти населених пунктів. 
Основне фінансування здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету, при умові, що 10% від суми буде надано з місцевих бюджетів. В повному обсязі зобов’язання по співфінансуванню Білопільська сільська рада, 35% від необхідної суми виділила Кашперівська сільська рада, поки що не долучились до співфінансування Вернигородоцька та Пузирківська сільська рада.

 


« Повернутись