Робоча зустріч з роботодавцем

08.02.2019

7 лютого начальник відділу взаємодії з роботодавцями Козятинської міськрайонної філії Олександр Климчук та фахівець відділу Галина Поліщук провели робочу зустріч з головою Махаринецької сільської ради Василюк Наталією Вікторівною та директором підприємства ТОВ "ВІН - Агроекспорт" - Кващуком Петром Олександровичем. Оскільки дане підприємство тільки розширює свої потужності на території сільської ради , то метою такої зустрічі було налагодження тісної співпраці, партнерських стосунків, а головне - допомога в укомплектовані оперативних вакансій.
Керівник підприємства повідомив, що сьогодні вони потребують таких фахівців як

- інженери;
- слюсарі;
- електрогазозварники;
- складачі вагонів .

В перспективі на підприємстві планується створити біля 100 нових робочих місць.Працівники філії розповіли Петру Олександровичу про послуги служби зайнятості, якими він може скористатись, а саме - щодо компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за працевлаштування, за направленням державної служби зайнятості безробітних осіб, на нове робоче місце, в пріоритетних видах економічної діяльності, або безробітних громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Повідомили про можливості профвідбору на замовлення роботодавця і звернули увагу на можливість організації робіт тимчасового характеру.

" Маємо надію, що за допомогою служби зайнятості ми зможемо забезпечити наше підприємство кваліфікованими працівниками і сподіваємося на довготривалу співпрацю з Козятинською філією" - зазначив Петро Олександрович.