Рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на Козятинщині станом на 08.09.2020р залишається «жовтий».

08.09.2020

Як повідомив завідувач сектору ЦЗ райдержадміністрації Володимир Гибало, станом на 08.09.2020р в Козятинському районі та м. Козятин з початку епідемії зафіксовано 135 випадків COVID-19, за тиждень добавилось 25 хворих, одужало 12 .  Сьогодні хворіє 58 людей.   З них 10 госпіталізовані, перебувають в інфекційному відділенні Козятинської ЦРЛ. В зв’язку із погіршенням стану здоров’я один з них перебуває в реанімації.

В роботі перебуває  38  підозр.  20  хворих з підозрою на COVID-19 знаходяться в Козятинській ЦРЛ,   інші на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів.

Заповнюваність основного ліжкового фонду для хворих  з COVID-19  Козятинської  ЦРЛ на сьогодні складає 75%, (із 40 ліжок зайнято 30).

В Козятинській ЦРЛ на підставі відповідного наказу перепрофільовано за рахунок інших відділень  додатково 35 ліжок для лікування хворих з  COVID-19, які залишаються в резерві.

В зв’язку із початком навчального року особливий контроль встановлений за навчальними закладами Козятинщини. Вже зареєстровані окремі випадки захворювання на COVID-19 серед учнів та вчителів. На підставі відповідного наказу міністерства освіти України вживаються протиепідемічні заходи, зокрема учні та вчителі класів, де виявлено захворювання на COVID-19, переводяться на дистанційну форму навчання на визначений термін.